Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Zašto i kada ste počeli slušati 'The Pretty Reckless'?

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sara

Sara
Administrator

Sam naslov sve govori. Na Vama je red da odgovorite na ovo pitanje.

https://theprettyreckless.forumotion.com

PhoenixX

PhoenixX
Miss Nothing
Miss Nothing

Prvo ih nisam volela, kad sam cula samo Miss Nothing, a onda mi je drugarica (ovde upisana MomsensZombiexX Very Happy ) pustila druge pesme, koje su mi se svidele, skinula sam njihov album i iznenadila se koliko je dobar, i eto. Smile

MomsensZombiexX

MomsensZombiexX
Miss Nothing
Miss Nothing

i eto MeEna dobro si zavrsila nisi odapela xD
ja... izasla na fb videla moju drugaricu kako je postavila njihovu pesmu i ukljucila da poslusam i to je bila just tonight i onda sam zajdeno sa MeEnom poslusala ostale i zaljubila se u njih... Very Happy
iiiip dusee .. <3

Milosevickaa

Milosevickaa
Miss Nothing
Miss Nothing

Pošto sam ja još pre dve godine počela da gledam Gossip Girl na netu, ukucala sam imena svih glumaca i tada sam saznala da je Taylor totalno drugačija u seriji i privatno, i mnogo mi se dopao njen stil. Jer, iako se ja ne ponašam ili oblačim tako, ona mi je prosto savršena:)
I njena muzika, ja imam tu neku malo mračnu crtu u sebi, tako da nije čudno što sam je počela slušati:)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Copyright © The Pretty Reckless Forum | Design by: Elastic Love Design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com